Strojvedoucí

Hlavní pracovní poměr i brigáda: Strojvedoucí speciálních hnacích vozidel

Pracoviště: Ostroměř

 

Nabízíme: práce ve stabilní rodinné firmě v ojedinělém oboru, různorodá pracovní náplň (řízení kolejových vozidel při provádění postřiků plevelů, do výluk při údržbě tratí, údržba vegetace u železničních přejezdů, opravy kolejových vozidel) nadprůměrné platové ohodnocení! 

Mzda: 40.000 - 80.000 Kč dle výkonů a druhu práce (hodinová mzda 200,- Kč/hod při výkonu práce strojvedoucího 400,- Kč/ hod.)

Benefity: 5 týdnů dovolené, prémiová složka, příspěvky na penzijní a životní připojištění, služební telefon

Požaujeme: spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, vzdělání v oboru železnice, opravárenství, agrochemie

 

Kontaktujte nás již dnes a posílejte životopisy na email uvedený na našich stránkách (info@jarocs.eu) nebo telefonicky na čísle 774177094
 
 
 
 
 
 

Dělník

Hlavní pracovní poměr: Pracovník údržby a správy majetku

Pracoviště: Ostroměř i Česká Skalice

 

Nabízíme: práce ve stabilní rodinné firmě v ojedinělém oboru, různorodá pracovní náplň. 

Zabýváme se postřiky plevelů na železnicích a nabízíme služby našim zákazníkům – provozovatelům železničních vleček a dopravních kolejí správy železnic a dep. Jedná se o ruční i mechanizovaný postřik.

Dále je pracovní náplní údržba našeho firemního areálu - bývalého zahradnictví, zahrnuje mnoho profesí. Údržba zeleně, sečení, zednické práce, demoliční práce (skleníky), údržba mechanizace pro „komunální služby“ - postřikovací zařízení na železnice, správa a základní údržba motorového nářadí, pily, křovinořezy, skladové hospodářství. Práce je rozmanitá, samostatná a zodpovědná, zahrnuje služební cesty a používání motorových vozidel. Je třeba časem, naučit se téměř vše.

 

Požaujeme: Spolu se zodpovědností, množstvím a kvalitou splněných úkolů, schopností se učit, kladným přístupem k práci a „tahem na branku“ jsou spojené i prémie od 2000 Kč do 10000 Kč k nabízené hodinovce 160 Kč/hod, které každoročně rostou. Přesčasy jsou placené, možnost výběru náhradního volna, 5 týdnů dovolené, příspěvek na ŽP nebo DP. Vše dle platných zákonů, vše na pásce. Máme zájem na dlouhodobém pracovním vztahu. Poznání pracovního cyklu naší firmy zabere rok, a určitě je kam se posouvat, pokud na to má člověk předpoklady.

Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní a životní připojištění, služební telefon

 
Kontaktujte nás již dnes a posílejte životopisy na email uvedený na našich stránkách (info@jarocs.eu) nebo telefonicky na čísle 774177094